Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idegeskedéstől, stressztől...

Idegeskedéstől, stressztől lehetek beteg?

Figyelt kérdés
Két munkahely, iskolában ösztöndíjra pályázom, párkapcsolatom romokban, rendszeres a veszekedés. Egy ilyen veszekedés után belázasodtam és azóta is mindig nyomott vagyok, rossz a közérzetem. Lehet a stressz a betegség oka? Van erre valami megoldás - azon kívül h lemondok valamelyikről :) ?

2013. jan. 23. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán lehetsz tőle beteg. Vegyél ki egy nap "szabit". :) Úgy értem, legyen egy napod, amit csak egyedül töltesz és azokat a dolgokat csinálod, amik örömet okoznak neked. Töltődj fel, kapcsolódj ki, pihenj, de ne aludj egész nap, hanem nézzél filmeket, menj sétálni, moziba, valami finom ételt enni, olvasni, szórakozni, táncolni, lovagolni, ami neked jól esik. Nekem az ilyesmi szokott segíteni.
2013. jan. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz, és szerintem is a szabi a legjobb megoldás. Akár pár napra is. MUSZÁJ beiktatni ilyen napokat különben zombi lesz az ember, hodd el sokat fog segíteni.. nekem is mindig beválik.
2013. jan. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
o hogyne lehetne mar. en erettsegi elott lazasodtam be mert halalra stresszeltek minket. :) aztan mas betegsegem nem volt csak a laz meg rossz kozerzet
2013. jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez esetben igyekszem megoldani hogy legyen egy kis nyugi. :)
2013. jan. 23. 08:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak lehetsz, de leszel is , ha stresszelsz.

Én azt javaslom, hogy vegyél vissza, nem kell mindenen parázni.


Bővebben a válasz a kérdésedre:


[link]


[link]


[link]

2013. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!