Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valako próbálta már a exodor...

Valako próbálta már a exodor dezodort vagy az antisudoricát? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
Én az utóbbit használom (antisudorica). A gyógyszerész azt mondta annyiszor kenegetem magam ahányszor csak szeretném. Hát így is tettem, eleinte még dezodorral is befújtam magamat, de rájöttem hogy az nem kell. Tényleg használ, semennyire sem izzadok, csak van egy kis gond, hogy kimarta a honom körül. Szörtelenítés után nem használtam, csak rá egy napra. Naponta 1szer de van hogy 2szer i bekenem a biztonság kedvéért, viszont ma már nagyon csípte reggel pár órát, picit átdörzsöltem egy vizes ronggyal meg bekentem krémmel. Tényleg elég lenne heti 2-3szor használni lefekvés előtt? És reggel lehet rá kenni valami hidratáló, nem túl zsíros krémet?? Esetleg sima hintőport? Tapasztalatok?? És tényleg olyan káros mint ahogy azt mondják? A sima bolti dezodorokban is van aluminium, csak gondolom nem olyan mennyiségben...

#gyógyszertár #izzadás #dezodor #izzadásgátlás #védőszerek #gyógyszertári dezzodorok
2012. dec. 11. 11:07
 1/1 anonim válasza:
Az exodor nagyon jó.ha még nem próbáltad,érdemes.
2013. jún. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!