Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jól vagyok az alkoholtól....

Jól vagyok az alkoholtól. Valami bajom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég furcsa dolog ez. 25 éves lány vagyok és tegnap nagyon sokat ittunk. Mindenki rosszul van, hánytak is, borzasztó másnaposak. Én meg felébredtem, nagyon könnyen felkeltem, nem éreztem azt a szörnyű érzést, mint minden reggel, nem volt hányingerem sem, pedig minden reggel szokott, sőt egész délelőtt. Energikus vagyok, majd' kicsattanok. Emaileket írtam, mosogattam, mostam, főztem és még mindig csak 10 óra van. Vidám vagyok, jókedvű, tettre kész, összeszedett, nagyon nagyon jól érzem magam.

Létezik olyan betegség, amit alkohollal kezelnek? Lehet, hogy véletlenül kezeltem magam?


2015. febr. 11. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre a környezetemben hogy csak az lesz másnapos aki részegen fekszik le.Ha kijózanodás után alszol el akkor semmi baj nincs a felkeléssel.Énsem vagyok soha másnapos.Annyi van amit észreveszek magamon hogy sokkal több vizet iszom mint máskor.
2015. febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!