Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit kell ennem hogy az alkohol...

Mit kell ennem hogy az alkoholtol ne legyen bajom?

Figyelt kérdés

Milyen kaját egyek ha alkoholt iszok?

Mi szivja fel a gyomromba?


2014. aug. 12. 23:13
 1/8 t_GaRami_a ***** válasza:
74%
A kenyér biztosan, de szerintem tök mindegy. Vagy menj biztosra és egyél szivacsot, nekem mindig beválik. Amúgy miért akarnál alkoholt inni, ha nem akarod, hogy hatása legyen?
2014. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
állati zsíros (mármint állat alapú zsír) kaják, fűszeres húsok. A nagy része amúgy azon múlik, hogy milyen minőségű és mennyire keverve iszod. Értem ez alatt, hogy az egy kis sör egy kis vodka egy kis bor meg becherovka meg még akkor valami kis pálesz is még icipici mennyiségben is nagyon fog fájni másnap. Ha rossz minőségű, egy kupica vodka meggyötör (másnap), meg az ízesített izékkel vigyázz, eleve kevert nem jó. Nem azt mondom, hogy nem lehet koktélokat inni, én speciel szeretem őket, de mondjuk nem addhok jelleggel kell keverni a különböző vackokat. Ha összeöntöd azt, amit apád pincéjében találsz, abból max merev fejgörcs lesz :) meg egy hatalmas verés.
2014. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csülök pékné módra az jó kaja piálás előtt. De bármilyen "kemény " kaja azaz ne csak tészta meg főzelék legyen, jól be kajálsz és kb. 20 percre rá beveszel ,lenyelsz egy teás kanálnyi tiszta zsírt (disznó zsír) Majd amikor vége a bulinak és haza jöttél, lefekvés előtt feltétlenül egyél valamit, mindegy mennyit de egyél és kaja után tiszta vizet igyál. Ja és van még egy bevált ötlet, "kemény " kaja és kaja közben és kaja után beveszel 1-1, B1 - es vitamint ( B egyes vitamint).

Az alkohol ugyanis többek között a B1-es vitamint vonja el a szervezetből és attól lesz "kómás" az ember.

Másnaposs állapotra is javaslom a B1-es vitamint.

A pijákat ne keverd ha iszol és mindig csak minőségi italokat igyál, ne olcsó piát.

Soha ne azért igyál mert bánatos vagy és soha ne azért,hogy jó kedved legyen ! Alkalmanként igyál és akkor is csak akkor ha kimondottan jó a társaság és egyébként is jó hangulatba vagy és a piával csak úgymond "feldobod" még egy kicsit az amúgy is már jó kedvedet,hangulatodat.

Ennyi.

2014. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell enned, én úgy szoktam, hogy 1 feles vodka mellé 2 dl víz.

Lehet ha nagy mennyiséget iszol becsiccsentesz, de legalább nem leszel másnapos. A víz hidratál, felölti a sejtjeidet, az alkohol elvonja a vizet a sejtjeidből és ezért leszel másnapos.

2014. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyél meg előtte egy kanál zsírt.
2014. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Az alkoholnak az a lényege, hogy bajod legyen tőle, valamitől meg kell b*szódni.


Esetleg igyál minden feles mellé egy merőkanál abalét :D

2014. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ha nagy piálásra készülök, akkor előtt általában vagy zsíros kenyeret eszek vagy sült krumplit grillcsirkével. Minden esetre kenyeret egyél előtte meg valami jó zsíros és/vagy olajos kaját.
2014. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 13. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!