Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfájós vagyok mit tegyek?

M*p kérdése:

Fejfájós vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
orvosnál már jártam nincs semmi bajom mégis gyakran fáj a fejem. Sokat iszom. gyógyszert nem szívesen veszek be. Mit tehetnék még ellene?

2015. febr. 11. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek szerint megfelelő a vérnyomások, megfelelő a vörösvérsejt szám a véredben, jó a hematokrit, a vas mennyisége és nem túl magas a trombocitaszám. Lehet általános vitamin hiány, okozhatja esetleges dohányzás, esetleg hormonális fogamzásgátló. Magadon kísérletezd ki, mi használ. Erős tea vagy kávé ivása, esetleg citrommal. Szénsavas ital fogyasztása (agyi értágító hatás). Kalmopirin vagy aszpirin bevétele elmulasztja-e ? Esetleg valami kifejezetten fejfájásra ható más szer.
2015. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen az aszpirin elmulasztja. kipróbálom a teát:) köszönöm!
2015. febr. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!