Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy egy buliban...

Miért van az, hogy egy buliban a nagyon villogó fénytől olyan lesz mintha álmodnék?

Figyelt kérdés
Ha hozzámszólnak normálisan válaszolok, de nem érzékelem a valóságot, mintha egy álomban lennék. (Kicsit olyan mintha vmit szívtam volna, de még csak nem is ittam semmit) Mit tehetek ez ellen?

2015. febr. 14. 20:01
 1/4 anonim válasza:
Szia nekem is ez van nem tudom hogy miért de néha akkor is ha sötétböl kimegyek a napra
2015. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem tudok magára a kérdésre válaszolni, de gondoltam leírom hogy velem is kb. ez van. Mármint, én nem úgy érzem mintha álomba lennék, hanem mintha forogna a világ körülöttem, de ilyenkor mindig mindent sokkal fényesebben, és halkabban látok és hallok. Olyan érzés mintha részeg lennék, csak az a probléma hogy egy alkalom kivételével még sosem ittam...
2015. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Epilepszia.Nem tudja az agyad feldolgozni a a szemedből érkező fény gyors,villódzó impulzusait, és kisebb fajta epilepsziás tevékenység indul meg benne, amit te így érzékelsz.Aki hajlamos rá, az ilyen villódzó fények között össze is esik és rángatózni kezd (epilepsziás roham).
2015. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és nem lehet valamit csinálni? :/
2015. febr. 14. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!