Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szédülök a villogó...

Miért szédülök a villogó fényektől?

Figyelt kérdés
Például koncerten, amint elkezd villogni tiszta rosszul vagyok, mit lehetne tenni és miért van ez?
2009. júl. 6. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs epilepsziád? Mert pl. nekem az EEG-n(ahol az epilepsziámat vizsgálják) pontosan így nézik, hogy villogtatnak a szemedbe. Érdemes lenne neurológussal megvizsgátatni...
2009. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném, annak vannak más jelei is nem?
2009. júl. 6. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
sok ilyen ember van h nembírja a stroboszkóp szerű fényeket, nemkell feltétlen epilepsziásnak lennie. de vmilyen idegi alapú rendelenesség, az tuti.
2009. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azért gondoltam, mert nekem sem volt semmilyen más jelen (illetve nekem még ennyi sem,mert én bírom a fényeket,) csak volt egy éjjeli rohamom, ami csak véletlen lett felfedezve (anya arra járt), de egyébként nekem fel sem tűnt, csak annyira emlékszem, hogy elaludtam és felébredtem. De vmi idegi alapon az biztos azért mondtam, h neurológussal nézesse meg...
2009. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!