Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Allergiás vagyok. Egész nap...

Allergiás vagyok. Egész nap tüsszögök, fújom az orrom, stb. Claritint szedek, de sz*rt sem ér. Jelenleg nincs arra pénzem, hogy összevásároljak 30 féle gyógyszert. Esetleg valami otthoni megoldás, olcsóbb?

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

velem ugyanez van, már kb 8éves korom óta. eddig még semmi nem használt, pedig én is méregdrága gyógyszerekkel szoktam próbálkozni. lehet kapni 10.000 ft-ért sóipát, az egy kicsit enyhít a dolgokon, nem tüszög tőle az ember, viszont a szem-viszketés,-feldagadás ellen még nem sikerült semmit kitalálnom.

amúgy ha reggel nem fújom ki az orromat, akkor szinte egész nap nem tüsszögök:) próbáld ki

2008. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarsz sok gyógyszert szedni akkor nem tdusz mit tenni. Nekem is ez volt a bajom már ezektől az allergiás gyógyszeretektől jól elhíztam..:( és semmit sem segítettek sőt az egyik ( már enm emlékszem melyik) fulladási rohamot váltott ki nálam. Később, hogy elolvastam a mellékhatást szerepelt is benne. Szóval allergiára gyógyszer és a mellékhatása allergia.


Felkerestem egy homeopátiás orvost. A fulladásom megszünt, az allergiám is ritka mostmár. Hozzákell tennem, hogy kb 7-10 féle gyógyszert kellett szednem. Most jelenleg egyet azt is csak fejfájásra. Csak ajánlani tudom!

2008. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hello! A sópipa biztos hogy olcsóbb mint 10 ezer! Nekem a sólámpa segített, de persze már egy pár éve szedtem a gyógyszert. Most már nem szedek semmit, és a lámpa se kell, nekem ez nagyon bejött. El kellene menni vizsgálatra, ha még nem voltál, mert lehet hogy kellene orrspray is, és ha felírják olcsóbb a gyógyszer is. A Claritine elég gyengusz gyógyszer, legalábbis nekem nem használt sokat, vagyis semmit.
2008. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia!

13 éves vagyok már 4 éve majdnem minden fűre,fára, virágra allergiás vagyok. Nekem a homeopártiás szerek enyhítették a tüneteket ( pl. coryzalia). 1 hete mágneses karkötőt hordok és azóta elmúltak a tüneteim. Naponta kb. 2 liter vizet kell meginni hozzá. Az enyém 7000 forintba került, ( van olcsóbb is) de megérte . Keress rá a neten!

2008. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2008. aug. 26. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!