Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szürkehályog műtétem lesz, de...

Szürkehályog műtétem lesz, de nagyon félek tőle. Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
az egyik szemem tompalátó(csak minimálisan látok vele,nem is használom)a másik 100%-os látó szem,de most rákerült egy szürkehályog elég rövid időn belül.napok alatt és egyre jobban nem látok.műtétre kerül a sor,csak közben szültem egy hete és szoptatok,ugyhogy nem tudom mi lesz a megoldás a szemklinikán,hogy a babámmal bemehetek-e,meg persze segítséggel.félek várni is,nehogy késő legyen.de nagyon félek a műtéttől,hogy mi lesz velem ha nem sikerül és nem látok többé?
2010. febr. 12. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne viccelj,ez minden napos műtét,és kb fél óra,érzéstelenítéssel.Még aznap hazamehetsz,de elmondják mikre kell majd figyelned.Sote 1.szemen nagyon ott vannak.Oda mész?
2010. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem!debreceni klinikára.köszi a választ,de annyira félek!
2010. febr. 12. 20:08
 3/3 anonim válasza:
Nincs mitől. Nem fogsz érezni se közben sem utána semmit.
2014. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!