Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok véradás után 3...

Mitől vagyok véradás után 3 nappal is rosszul?

Figyelt kérdés
24 éves egészséges nő vagyok, rendszeres véradó. Véradás után 1 napig még gyenge vagyok, de soha nem volt más problémám. 3 napja adtam vért, azóta folyamatosan rosszul vagyok, hányingerem van, alig tudok 100 métert elsétálni és már jelentkeznek is az ájulás tünetei..Vérnyomásom rendben van, cukrom is. Kezdek megijedni.. Mi baj lehet?
2008. aug. 23. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elvitte az erődet. Nézess teljes vérképet, igyál napi 1 pohárka jóminőségű vörösbort, és egyél jókat, pihenjél. A nőknek egyébként rendszeresen megoldott a vérük frissítése a menstruáció által, és lehet hogy a véradás pont egybeesett egy erősebb ciklussal és ezért merített ennyire ki.

Javulást kívánok, de ha nem érzed jobban magad feltétlenül menj orvoshoz.

2008. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!