Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vashiányból lehet vérszegénység?

Vashiányból lehet vérszegénység?

Figyelt kérdés

Vashiányom van, de nem szedek rá semmilyen gyógyszert. Pár napja eszméletlenül fáj a fejem megállás nélkül, még az erős gyógyszerek se hatnak rá... Mostanában nagyon sápadt vagyok, és néha szédülök.

Nem hinném hogy ide tartozik, de nagyon fáradt vagyok mostanában, és hiába vagyok fáradt nem tudok aludni, és csak szenvedek. Ja és még tizenéves gyerek vagyok:) Előre is köszönöm a segítséget!:)



2015. márc. 2. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
igen lehet.
2015. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,benne van a pakliban :/
2015. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Vérszegénység esetén mit kell tenni?:)
2015. márc. 2. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
vigyél be vasat a szervezetedbe
2015. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 angyalkatka válasza:
A magas vashiány velejárója a vérszegénység a fáradékonyság és a koncentrációs zavar..érdemes egy laborvizsgálat ha érzed bármelyik tünetet a felsoroltakból ! Vastablettákat vitaminként is lehet kapni akármelyik patikában vagy biopatikában..de mindenféleképpen orvoshoz kell..sőt KÖTELEZŐ menned ! (Egy biológus lány válasza :) )
2015. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. márc. 3. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!