Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez? Néha nem emléksz...

Miért van ez? Néha nem emlékszem dolgokra.

Figyelt kérdés

Szóval mostanában észrevettem, hogy kiesnek dolgok. Csak egy-egy pillanat de az teljesen kiesik. Se kép se hang.

Pl itt gyakorin mikor kiírok egy új kérdést, akkor mire rányomok arra, hogy kérdés kiírása már nem emlékszem, hogy milyen kategóriába tettem, de nem úgy nem emlékszem, hogy hát volt valami de nem nagyon néztem meg, hanem egyáltalán nem. Egyszerűen nincs emlékem a procedúráról ahogy kiválasztasz egy kategóriát.

És tudom, hogy ezzel együtt lehet élni, de néha nehézségeket is tud okozni, pl mikor ülök órán kérdezek valamit a tanártól, ő válaszol de én nem emlékszem arra, hogy bármi választ adott volna, ezért újra megkérdezem türelmetlenebbül, és azt hiszik, hogy lesz.arom amit mondanak és csak szórakozok velük. Két kérdésem, hogy mitől lehet ez? És mit lehet vele csinálni? 17 éves vagyok.

Előre is köszönöm a választ



2015. márc. 3. 17:06
 1/1 anonim válasza:
Kevés kalóriát viszel be/alacsony a vércukorszinted.
2015. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!