Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem lesz semmi bajom ha ennyi...

Nem lesz semmi bajom ha ennyi különböző gyógyszert beveszek egy nap?

Figyelt kérdés

Mostanság irtó sok herpeszem v volt, ezért Telvirant szedek naponta 4-szer egy fél szemet. Aztán ezen kívül C-vitamin 300mg-s, meg hajvitamin , plussz fogamzás gátló. Kicsit kezdem soknak érezni, főleg ha fáj mondjuk a fejem arra is bekapok valamit. Nem lesz semmi bajom ennyi gyógyszertől szerintetek?

20/L


2015. márc. 15. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A c vitamin nem gyógyszer, szóval -1. Mivel szájon át veszed be és kapszulás ezért pszichésen gyógyszernek analizálod. :D Nem kell minden szarra gyógyszer szedni ha fáj a fejed akkor pihenj le(hétvégén gondolom van rá lehetőséged) ha nincs akkor egy meleg tea mézzel és egy kis nyugi. A f.gátlót azért ne hagyd abba a barátod nem túlzottan örülne. :D A herpesz ellen meg muszáj valamit, de a kenőcs szerintem hatásosabb lenne.
2015. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vitaminok nem gyógyszerek. Ennyitől még nem lesz bajod, ne aggódj.
2015. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ui: 300 mg-s c vitamin? :D Az meg mi a franc valamilyen dm-s szar. Vegyél normálisat 1000 mg-nál kezdődnek a c vitaminok. Hajvitamin megint csak nem gyógyszer -1=-2 :D Na látod ...
2015. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy, a C-vitamin tényleg DM-es cucc. Egy hónapig szedtem 1000mg-t de hoszzútávon nekem soknak tűnt,de akkor nyugodt szívvel visszatérek rá :D
2015. márc. 15. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!