Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sos! Mindig is 10-20 kilóval...

Sos! Mindig is 10-20 kilóval kevesebb voltam, mint az átlag. Nem éreztem annyira rosszul magam a bőrömben, mint most.170cm és 45kg vagyok ami a magasságomhoz elég kevés. Lehet esélyem a hízásra? 16/L

Figyelt kérdés
Anyukám alkata is ilyen sajnos és örököltem. Az anyagcserém is túl gyors. Étvágyam hatalmas,rengeteget eszem egy nap. Étvágygerjesztő nem kell. Anyukám volt kórházban és kapott egy afféle 'szteroid' félét mert kórosan sovány de ilyet csak a súlyos betegek kaphatnak pedig pár hónap alatt 10 kilót hízott az étrendkiegészítőtöl. Nyilván sokat evett de a gyógyszer járult 80%-ban hozzá a hízásához.. Esetleg van valami ilyesni gyógyszer ami elérhető számomra,vagy nincs ilyen? Ha nincs,akkor mit tegyek,hogy hízzak? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2015. márc. 26. 20:48
 1/4 anonim válasza:
Szia alkattól függ+az évek előrehalattával valószinűleg hízni fogsz.Énis pont 170cm vok és 47kg 17/f
2015. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom,de én most szeretnék hízni :)

Köszi a választ

2015. márc. 28. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Peritol a gyógyszer neve. Adják még koraszülött gyerekeknek is, teljesen ártalmatlan. Régebben én is szedtem, amikor sovány voltam, nagyon hatásos.
2015. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tényleg? :) Hol lehet hozzáférni?:)
2015. ápr. 5. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!