Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bizsereg a hátam a gerincem...

Bizsereg a hátam a gerincem mellett tenyérnyi helyen. Mitől lehet? 5 hete szültem, előtte nem tapasztaltam.

Figyelt kérdés

sziasztok! fura, zsibbadáshoz hasonló érzésem van a hátam jobb oldalán, a gerincem mellett, kb. tenyérnyi nagyságban. és nagyon nehezemre esik egyenesen ülni, gyengének érzem a hátam. nem tudom, mitől lehet. 5 hete szültem a kislányomat, a zsibbadás kb. 3-4 hete jelentkezett először - nem tudom, van-e összefüggés, de tény, ilyet korábban nem tapasztaltam.

sokat kell görnyednem a fejés miatt, emelgetem a két gyerekem és persze most épp nem sportolok, mint a szülés előtt (nagyon hiányzik a mozgás már, de a 6 hetet ki kell várnom a tornával).

szerintetek mi okozza a bizsergést?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2010. febr. 17. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Simán szültél?Esetleg eda helye is lehet ha kaptál!

De szerintem ennek neurológiai oka lesz!

2010. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szia! simán szültem, nem kaptam fájdalomcsillapítót.

nem tudom, van-e összefüggés, de elég fura és idegesítő ez a bizsergés és az, hogy nagyon nehezemre esik egyenesen ülni, állni. próbáltam megmozgatni a hátizmaimat (óvatosan), de semmi változás...

2010. febr. 17. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ápoló vagyok! Menj el a háziorvoshoz és küldesd el magad egy neurológushoz! Lehetséges, hogy sérv, de időben kell vele elmenni! Üdv.: Gica

2010. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! megfogadom a tanácsot, jövő héten valahogy elmegyek a háziorvoshoz!

eddig úgy voltam vele, hogy egy kis bizsergéssel csak nem megyek dokihoz ebben a beteges időszakban, nehogy hazahozzak valamit a kicsiknek. de ha ez akár komoly dolgot is jelezhet, akkor érdemes elmennem.

köszönöm a segítséget!

2010. febr. 17. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak érdeklődök, hogy mit mondott az orvos? Üdv az Ápoló!

2010. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szia! nagyon kedves vagy! még nem jutottam el :)

kicsit nehéz megszervezni egy 1 és egy 16 hónapos kicsivel. ígérem, beszámolok ha végre sikerül elmennem! remélem a héten...

2010. febr. 22. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Sikerült eljutni az orvoshoz? Üdv:Ági
2010. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia Ági! nagyon kedves vagy! telefonon beszéltem az orvossal :) azt mondta, ha már nem fejem a tejet, elküld röntgenre. addig nem nagyon tud mit tenni. eddig jutottam. egyelőre küzdök, majd írok! köszi
2010. márc. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!