Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan szer amitől nagyon...

Van olyan szer amitől nagyon jó kedved lesz, de nem okoz függőséget? Olyan amitől nagyon jól érzed magad, nevetsz, de tiszta marad az elméd. Nem alkohol, nem drog

Figyelt kérdés

kérem a drogos szellemességeket hanyagoljuk

egyszerűen olyan dolgot akarok bevenni, amitől nagyon jó kedvem lesz és nem drog, nem alkohol

köszönöm



2015. márc. 29. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

sport, tánc

de ezeket nem lehet lenyelni

2015. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a hobbitól
2015. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha beveszel valamit és jó kedved lesz tőle, az egyérteleműen drog.

De nem tudok semmi olyasmit, amitól nagyon jó kedved lesz és nem leszel a függő tőle.

Még a füvet sem merem mondani, mert nem egyértelműen lesz tőle jobb kedved, és bár nem okoz erős függőséget a legtöbb esetben, de függőséget okoz.

2015. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szerelem! Bár bevenni nem tudod és az elméd sem biztos, hogy tiszta marad! :)
2015. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a szerelem is függőséget okozhat, ezt nevezik társfüggőségnek.
2015. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, függőséget okozhat, de ez idővel elmúlik és nem okoz maradandó károsodást. Általában.. :)
2015. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondanám, családok mennek tönkre miatta.
2015. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hardenberg ***** válasza:
Na ilyen kérdés is ritka, gratulálok érte! Hát én pl. helyedben meghallgatnám a youtube-on MrEredeti valamelyik telefonos számát vagy hasonló vicces vígjátékokat néznék, méghozzá nem egyedül, hanem olyasvalakikkel, akik szintén szeretnek nevetni!
2015. márc. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hardenberg ***** válasza:

De most látom a kérdésedben, hogy te valami fizikailag bevehető dologra "szer"-re gondolsz...

Sajnos ha egy növényi-vagy szintetikus szer jó kedvet okoz, jó közérzetet, az már bizony a pszichoaktív kategória, vagyis drog. Nem ismerek olyan szert, ami nem drog és jókedvet okoz. És mindegyik ilyen szer vagy pszichés vagy testi függőséget is tud okozni.

Ezért próbáltam az előző hsz-ban egy kicsit nem materiális jellegű "szerre" irányítani a figyelmedet. Ezenkívül ajánlhatom még pl. a tavaszi erdőt, a Természetet - engem legalábbis mindig nagyon jó érzéssel tölt el ha magm körül hegyeket, virágokat, napot, felhőt, lepkéket, stb. látok.

2015. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is mondják, amilyen szert te keresel, az bizony definíció szerint drog. Hozzá tenném, hogy az alkohol, a nikotin, sőt a gyógyszerek is azok.

Amúgy MDMA. Nem is annyira veszélyes, toleranciát is kialakít (ergo nem lehet éjjel nappal tolni, mert nem hat). Csak kb lehetetlen beszerezni.

2015. ápr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!