Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meggyógyul egyáltalán a lábam?

Meggyógyul egyáltalán a lábam?

Figyelt kérdés

Még nyáron ( augusztusba) szögbe léptem,sokáig jártam vele orvoshoz. Nem volt sosem erős fájdalmam, mindig enyhe, tompa nyomás, szúrást éreztem. Ha nem a megfelelő szögbe tartom a lábfejemet, akkor még erőteljesebbé válik a fájdalom. Néha, hirtelen jött lehűlés esetén jobban bele nyilal, de nem erőteljesen, csak kellemetlenebb, de az orvos letudta annyival, hogy nyilván az ideg sérült, semmi más, majd el fog múlni.

A gondom az, hogy nem javult, és mivel megint időjárás változás jön, így megint jobban érzem.

Ez sosem fog jobb lenni?

Úgy érzem magam, mint egy idős asszony, aki a lábára néha sántikál. Mivel nem erős fájdalomról van szó, pontosabban nem is lehet nagyon fájdalomról beszélni, csak kellemetlen nyomásról vagy nem is tudom, hogy miről, így nem látom értelmét, hogy megműtsenek, főleg, hogy minden olyan ismerősöm, aki szögbe lépett, valami hasonlót érez, vagy legalább is nyugtatnak, hogy ez természetes.

Ez tényleg természetes? Mindig érezni fogom öreg napjaimra is?

Mivel tudom enyhíteni az esetleges, a jelenleginél erősebb kellemetlenséget? Próbáltam masszírozni, próbáltam Flectorral kenegetni, nem érzem, hogy jobb lenne.



2015. jan. 21. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan orvost, aki hajlandó kideríteni az okát. Láthatóan nem valami olyasmiről van szó, ami "majd elmúlik magától".
2015. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy talán valami ideget talált el és roncsolt a szög a lábadban. Neurológust próbálj meg, vagy fizioterápiát, ha még nem voltál. Nekem rácsapták a csomagtartót a kisujjamra, annyira roncsolódott, hogy csoda és csak a kesztyűmnek köszönhető, hogy nem szakadt le. De a mai napig frontérzékeny.:(
2015. jan. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy orvos lesz a vége, viszont ahogy megemlítem a családba, hogy nekem fáj a lábam, csak legyintenek, mert nekik is annak idején szög ment a lábukba, és néha napja fáj, természetes. Kezdtem attól aggódni, hogy vajon én fújom fel az egészet, és tényleg nem kellene ezen töprengeni, főleg, hogy a házi orvosom is ezt mondta, aki alapból nem szereti kivizsgáltatni a betegeket, ahogy beutaltatni sem.

Fájós hátú ismerős idősebb hölgy ment hozzá a napokba, mert fáj a lába, erre azt mondta, hogy legközelebb jobban felöltözik, majd a doki arra tért rá, hogy ő is múltkor rosszul volt, kivizsgálás nélkül jobban lett. Ha ő jobban lett x évesen ( talán 70 vagy 80 év körüli), akkor az ismerősöm is jobban lesz, nem kell neki a kivizsgálás. Aki meg mégis ragaszkodna az egészhez, akkor jön azzal, hogy a beteg vagy ő tudja, mint orvos?

2015. jan. 22. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy van azóta a lábad?

2023. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!