Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon ingerlékeny vagyok, mi...

Nagyon ingerlékeny vagyok, mi történik velem?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1-2 hónapban, teljesen kifordultam magamból. Én igazán nem érzem, csak annyit, hogy ingerlékenyebb lettem. De a párom azt mondja, "agresszívebb", lobbanékonyabb, kedvetlenebb. Egyszerűen pillanatok alatt borul a nyugalmam, és olyankor általában befordulok, majd elég egy rosszabb pillantás, egy hangsúly, és akkor robban a bomba, a párom nyakába zúdítom minden sérelmem az elmúlt időszakból, és szinte olyan vagyok, mint egy hiéna, aki a még élő áldozatából tépi a húst, csak marcangolom a páromat, sokszor már nem is érti miről van szó, csak jön ki belőlem, és csak jön, és tiszta pillanataimban már én sem tudom mi bajom van, csak bántom. Nekem sem jó érzés ez, és egy ilyen után egyszerűen "lemerülök", teljesen. Persze ő is teljesen.

Problémák vannak a munkahelyemen is, a párommal köztünk sincs tökéletes összhang, és folyton csak azt érzem, hogy kapkodok az életem részletei után, de minden folyik ki a kezeim közül, és nem vagyok ura semminek.

Arra is gondoltam már hogy a 3 hónapja tartó diétám miatt vagyok ilyen, aztán arra is gondoltam, hogy a fogamzásgátló is rásegít erre az erős hangulati problémára.... nem tudom mi van, nem tudom mi történik velem, nem tudom mit tegyek...


2015. ápr. 13. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló arra érzékenyeknél bizony okozhat idegrendszeri problémát. A fogyókúra is plusz még rátesz. Magnéziumot, kálciumot és B-MAX vitamint szedjél!
2015. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!