Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bárányhimlős a gyerekem, múlt...

Bárányhimlős a gyerekem, múlt hét szerda óta, kimehet már levegőre kicsit hosszabb időre?

Figyelt kérdés

Már nagyon szépen gyógyul,száradnak le neki a pöttyök,az arcan szinte el is tüntek már.Kimehetünk igy már kicsit sétálni a majálisra?

Ilyenkor már nem fertőz egyáltalán úgy tudom.


2015. máj. 1. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem lázas, nyugodtan kimehettek a levegőre.
2015. máj. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ó, véditek a társadalmat és a nemzetgazdaságot a rózsaszín haláltól?


Eddig is kimehetett volna, napsütésre szükség van, nyugodtan! :)

2015. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a fertőzőképesség a pörkök leeséséig tart.
2015. máj. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A gyereket védem,nem a nemzetgazdaságot...

A napfény pont ami nem tesz jót a himlőnek.

Én is igy gondolom ha már nem fertőz,pörkösödik,akkor már nem árt neki)

2015. máj. 1. 09:31
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2015. máj. 1. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Vallás kérdése. Abban is lehet hinni, hogy a levegő nem tesz jót :D


Mindenesetre levegő nélkül meghalunk, d3 vitamin még mindig esszenciális, alapvető fontosság az immunrendszerünk működéséhez is, nem tudom ki terjeszti hogy nem tesz jót, de vágjátok szájon helyettem.


Egy székkel.


Vas székkel.

Többen.


Egymás után sokszor, repeat is. Nem kell minden baromságot elhinni minden jöttment okoskodónk, divatból úgyis démonizálni fognak mindent, ami jót tesz az embernek. Ne dőljetek be meggondolatlanul.

2015. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a hólyagos himlő a napfénytől hegesedve gyógyul állitólag,azt meg nem szerettem volna ha a lányom arcát elcsúfitanák a hegek.Inkább maradtunk eddig otthol
2015. máj. 1. 11:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is téged vonlak felelősségre. Hú, én nem tudom mit csinálnék, ha most lenne egy gyerekem.


Állítólag a védőoltások halálos betegségektől és komoly szövődményektől védenék meg.


Állítólag a halálos fertőző betegségek már a védőoltások bevezetése előtt visszaszorultak, ráadásul a védőoltások adjuvánsai megjósolhatatlan károsodásokat okoznak az immunrendszerünk működésében. Akár autoimmun betegségekre hajlamosíthatnak.


Állítólag.. nagyon kevés dolgot tudunk, valamit mégis dönteni kell. Én elfogadnám, nincs tökéletes döntés, és ez nem szomorú, nem olyan az élet, hogy mindig tudjuk mi a legjobb (nekünk, gyerekünknek). Senki sem tudja, egyszerűen ez nem erről szól. Ha természetesnek gondoljátok, menjetek kis sétálni. Szép idő van, kissé szeles.

2015. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!