Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt hét szerda óta az alhasam...

Tica0121 kérdése:

Múlt hét szerda óta az alhasamban nyilalást, illetve tompa fájdalmat érzek, és gyakran kell pisilni. Ez lehet egy esetleges terhesség jele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem szoktak ilyen fájdalmaim lenni,olyan érzés mintha meg akarna jönni.Elvileg 30.ára várom,csináltam tesztet,ami negatív lett.Nem minden áron azt akarom hallani,hogy ez biztosan terhesség,csak sajnos nem tudok még egy pár napig orvoshoz menni,és érdekel,hogyha valakinek voltak ilyen tünetei,az terhesség volt-e,vagy gyanakodjak inkább valami másra!? Egyébként pár hónapja nem védekezünk a férjemmel,szóval nem lenne baj,ha baba lenne :)
2012. nov. 26. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

A teszt nagyon korai volt. Ha 30.-ára nem várod, akkor majd aznap csináld meg a tesztet. A tüneteid pedig lehetnek terhesség jelei, a gyakori vizelést leszámítva pedig sajnos a menzesz tünete is. Szorítok, hogy baba legyen!

Sok sikert! És próbáld meg kibírni még ezt a pár napot a tesztig!

2012. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, korán teszteltél. Általában a nem várt napján szoktak, reggeli pisiből. Türelem! :) Szorítok!
2012. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt előtt már 3 nappal pozit teszteltem, és pont azért csináltam meg, mert gyanús tüneteim voltak. Többek között, hogy állandóan pisilni jártam, furán szúrt a hasam és elkezdett nőni a mellem. :) Szóval a teszt még lehet korai volt (barátnőmnek az elmaradt mensi után csak a 6. napon mutatta ki, tehát ne add fel könnyen :) ), de próbálkozz még a teszttel nyugodtan. :)
2012. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ugyanez volt a hónapban velem is,és csak felfázás volt:S
2012. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd megírom 30-án, hogy mi a helyzet! :)
2012. nov. 27. 21:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer mindenkinek a válaszokat! Tegnap délután csináltam egy tesztet és pozitív lett! :) Annyira meglepődtem, hogy ma reggel csináltam még kettőt, de nem hazudott az első teszt! Valóban baba van a pocakban! :D
2012. nov. 30. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
juhúúúú, ez nagyon jó hír! Istenem, ki is rázott a hideg és elkezdtem bőgőzni. :D Jajj, ez annyira jó! Örülök Nektek! Vigyázz magatokra nagyon! ÉS sok örömet és boldogságot!!!! :)
2012. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2012. dec. 3. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!