Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos a kislányom! Mult...

6 honapos a kislányom! Mult hét szerda óta nagyon sokat sir, de csak napközben! Semmivel nem tudom megnyugtatni! Hiába játszok vele vagy veszem fel, csinálhatok akármit semmi nem érdekli! Már arra gondoltam h elviszem az orvoshoz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ehes? 6 honaposan van egy novekedesi ugras, ilyenkor akar orankent is kerhetnek enni a babak.
2012. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindennel probálkozok!Tea,gyümölcslé,kaja!A feneke is tiszta!Én is azt olvastam h mennyit esznek 6 honaposan!Hát ö nem igazán,akar enni!
2012. márc. 26. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tápláltad valami új dologgal hozzá, ami bántja a hasát?
2012. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem!Már 2 és fél honapos kora ota hozzátáplálom!Ugyh nem igazán uj neki a dolog!
2012. márc. 26. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a foga.. Próbáld neki masszírozni, ha akkor abbahagyja a sírást, akkor nagy a valószínűsége. Esetleg vegyél Dentinoxot, vagy szegfűolajat, hátha segít valamit.
2012. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Probáltam...,van itthon dentinox krém!Kenem neki.:-(
2012. márc. 26. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

esetleg?

2012. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ak valoszinü ez a baj! :-) Köszi
2012. márc. 26. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!