Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Koffein tartalmú ital után...

Koffein tartalmú ital után úgy szédülök időnként, mint ha be lennék rúgva. Koffein érzékenység lenne?

Figyelt kérdés

Forog az egész szoba, csukott szemmel még rosszabb, mintha körhintába ülnék. Legutóbb kb egy órán át tartott, elmúlt visszajött, megintbalább maradt, visszajött...igy telt az egy óra.

kb két hónapja moziból jöttem haza, ahol megittam a liter colát, és úgy 10 perc gyaloglás után nagyon durván előjött, mintha részeg lennék úgy tántorogtam,


2015. máj. 27. 23:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Szuper mobilról kérdést kiírni, véletlen elkültem a kérdést...Szóval 3az1ben után is volt már ilyen, ma meg energiaital után történt. Nem iszom sokszor ezeket. Colát max moziban kb két-3 havonta ha megyek, energiaitalt kb heti egyszer, 3az1ben viszont minden reggel iszok, de attól eddig csak egyszer volt ilyen....Más is van ezzel igy?vagy menjek dokihoz?
2015. máj. 27. 23:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Menj el dokihoz, az tud biztosat mondani meg rendesen kivizsgálni. :) az is lehet, hogy ezek a "szerek" neked nagyon gyorsan nyomják fel a vernyomasod, és ez miatt szédülsz.
2015. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :-)

Alapba elég alacsony a vérnyomásom, én is gondoltam erre, hogy felnyomja, nem feltétlenül gyorsan, csak a szervezetemnek szokatlan. Csak az a furi hogy ritkán van ez, nem minden alkalommal mikor figyasztok ilyesmit. Na elmegyek dokihoz, úgyis kellene már mennem.

2015. máj. 27. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl.olyan volt régebben, hogy alapból sok teát ittam (imádom) mellé ittam kávékat, és nem egyszer volt , hogy egyik pillanatról a másikra iszonyú hevesen elkezdett "dübörögni" a szívem. Ez volt, hogy 2 perc alatt elmúlt, volt hogy csak fél óra múlva. Elküldték ekgra, minden rendben volt. Utána kérdezték hogy mit szoktam fogyasztani, meg mennyi koffeint, és mondták, hogy attól van. Mivel nekem így reagált a sok koffeinre. Meg ugyebár én a teával nem számoltam hogy abban is van bőven. :D
2015. máj. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem az miatt van, hogy gyorsan felugrik a vérnyomásod. Meg gondolom függ attól is, hogy mennyi koffeint ittál. Lehet, hogy egy kávétól nincs bajod, de ha iszol mellé egy energiaitalt, akkor lehet már neked az is betesz.
2015. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!