Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom, hogyan...

Mi lehet a bajom, hogyan oldjam meg ezt a problémát? 13/L

Figyelt kérdés
amikor konfliktushelyzetbe kerülök valakivel, akkor mindig elpityergem magam, elpirosodok, nem merek levegőt venni, zihálok, mintha 40 fokos lázam lenne hirtelen, mindent tompán hallok, zúg a fülem, és olykor szédülök, bár az utóbbi nem gyakori. de ez olyankor is előfordul, mikor leszidnak, rossz véleményt mond pl a tanár, vagy próbál megvígasztalni. amikor vígasztal, akkor mégjobban ezt kezdem csinálni. mindig rámjön, és nem tudom kiküszöbölni.

2015. jan. 30. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pubertás, hormonok
2015. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Sportolj napi szinten és szedj B vitaminokat!
2015. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj megy "gyakorolni", kisebb konfliktushelyzetekből "jól" kijönni. Ha az egyszerű esetek már mennek, akkor lehet kicsit nehezebb helyzeteket próbálni. Ha nem megy, akkor beszélj az iskolapszihológussal
2015. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
B vitamin
2015. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Furán fog hangzani, de keress egy olyan közeget, ahol senki nem fogad el, állandóan cseszegetnek és soha semmi nem elég jó nekik.

Én is ilyen voltam régebben, és miután bekerültem a fentebb említett környezetbe, egyszerűen "immunissá" váltam a negatív kritikára (nem mondom, hogy nem bánt meg, de tudok magamon uralkodni), másrészt megnyertem őket magamnak, ami plusz magaboztosságot adott. Mondjuk igen, ha vigasztalnak, akkor képes vagyok elsírni magam (ironikus), de itt nem vigasztalgat senki :D

2015. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló:DDD
2015. jan. 31. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!