Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert vagyok budos? Elveszi...

Miert vagyok budos? Elveszi az onbizalmam.

Figyelt kérdés
Dloszor bocsi az ekezetek miatt de igy gyorsabb. Az a hyzet hogy egyik naprol a masikra elkeztem buzleni. Lassan 1 eve megy ez a folyamat. Minden nap furdok, dezodor, ruhakat naponta valtom, mosopor tudtommal evek ota ugyanaz. Az az erdekes hogy ha erzem a szagot korulottem, akkor megszagulom a honaljam de nem budos. Neha az, de annak mas szaga van mint ennek. Mi lehet a probléma? Lehet bogy psziches mrrt suliba van ez mindig de pl. otthon meg elo se fordult hogy ereztem volna a szagot. Amint azt hallom hogy budos van magamra veszem. Ugy erzem nem tehetek a dologrol megis szenvedek miatta..onbizalmam 0, nem merek lanyokkal beszelni,barataimmal vagyok akkor is tartom a tavolsagot mert en erzem szarul magam a szagom miatt..kerlek segitsetek, mrgvaltoztatta ez az eletem, rossz iranyba,,

2015. jún. 3. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Más is érzi rajtad vagy csak beképzeled? Ha tényleg büdös vagy menj orvoshoz, ők majd segítenek.
2015. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Más is ezt a szagot büznek érzi, vagy csak te értékeled úgy?

2015. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy időben ugyanez volt a gondom, de csak nyáron és csak akkor ha egy bizonyos gyártó pólóit viseltem... Sok idő kellett mire rájöttem. Olyan festéket használtak a fekete pólók gyártásánál kínában, ami hő hatására (nyáron ugye) fura bűzt áraszt. Vagy valami penészírtó szer amivel kezelték, már nem is tudom... Másik pólókban egyáltalán nem volt ilyen gondom.

Próbáld meg, hátha csak ez a gond nálad is. Sose lehet tudni...

2015. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mosópor, öblítő is szokott olyan illatú lenni, ami egyes embereket irritál, sőt, büdösnek érzi. Próbáljatok másféle mosóport használni, és ne használj a ruhádra öblítőt. Az is lehet, hogy tényleg van valami izzadságszagod, ezt úgy tudod eltüntetni, hogy belefekszel egy kád melegvízbe, és áztatod magadat benne egy jó fél óráig. A bőr felső rétege ekkor fellazul a víztől, jól leszappanozod magadat, leöblíted, és a teljesen zsírmentes ujjaiddal jól átdörzsölöd mindenhol a bőrödet, hogy az elhalt bőr felső rétege lejöjjön. A bokád, talpad, lábujjaid közét is jól dörzsöld át. Ha mindezt megcsináltad, akkor gyakorlatilag nem lehetsz büdös.
2015. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kell vizsgálni, milyen élelmiszert fogyasztasz. Pl. a fokhagyma, vagy más aromás élelmiszerek azért tudnak kellemetlen ódort terjeszteni.
2015. jún. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oblitot ha jol tudom nem is hadznalunk, semmi ilyen jellegu etelt nem fogyasztok. 16 eves fiu vagyok es masok is erzik.
2015. jún. 4. 07:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj el egy bőrgyógyászhoz, ő vesz a bőrödről egy kis darabot, elküldi laborvizsgálatra, mert lehet, hogy gombás a bőröd, és akkor valami krémet kapsz az egész testedre.
2015. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!