Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kéne tennem vagy mi lehet ez?

Mit kéne tennem vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 napja fáj a hasam (de csak ha fordulok vagy valami iesmit csinálok de nem mindig) tegnap lázam is volt(38.6) vettem be lázcsillapítót és ma már nem volt. A hasam meg mindig fáj és hasmenésem is van ( nem kifejezett hasmenés de elég lágy éppen hogy egybe marad) én arra gondoltam hogy esetleg tülortojás okozhatja. Úgy 4 napja ettem cepteres edénybe csináltam (nem volt más) elég fura állaga volt de a sárgája is megsült normálisan (a fehérje elég lagy volt de átsült). Gondoltam szalmonellára de akkor hánynék is és nem maradna meg bennem semmi.Szóval ehez kéne segítség hogy mit tegyek. Előre is köszi!

2015. jún. 7. 18:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!