Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem kívánok már szinte...

Miért nem kívánok már szinte semmilyen kaját az iskolában?

Figyelt kérdés

Valamiért, amikor az iskolába itthon készített szendvicset viszek, nem bírom megenni, olyan hányingerem lesz tőle, akármi is legyen benne, legyen az valamilyen felvágott vagy lekvár, akármi. Viszont amikor mondjuk hétvégén itthon vagyok és úgy eszem ezeket, rögtön azután, hogy megcsináltam, nincs ilyen gondom. Az iskolában mégse bírok megenni semmit, mostmár csak pékségből vett kajákat eszek vagy inkább éhezem egész nap. Azokat a kajákat se bírom megenni, amiket eddig annyira imádtam, hogy legszívesebben azokon létem volna.

Ez normális? Mi lehet az oka?

17/l


2015. jún. 9. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert nem teljesen frissek, ahogy írtad. Próbálj meg szerintem gyümölcsöt vinni mondjuk, de semmiképp ne élj a pékségekben kapható cukros szemeteken. :\
2015. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerencsére mondjuk amúgy se kell már sokáig kibírnom :) Mondjuk nem tudom, ha csak gyümölcsöt ennél egész nap az iskolában, az nem lenne ártalmas?
2015. jún. 10. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos kevésbé mint, ha nem eszel semmit. Amúgy én sem bírok szendvicset enni se kiránduláson se sehol egy pár éve. Nekem ha húst viszek magában salátával, vagy esetleg spagettit, akkor az szokott ízleni, szerintem érdemes próbálkozni. Elég gyakran nekem az is segít, ha csak a szendvics egyik felét eszem meg a felsőt kidobom (bár nem mindig).
2015. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a péksütinél ezerszer jobb megoldás a gyümölcs. :) De ahogy a másik válaszoló írta, a saláta hússal szintén nagyon jó alternatíva, vagy esetleg zabkása (bár én azt hidegen nem szeretem, meg tisztában vagyok vele, hogy sok ember az állaga miatt nincs oda érte, én imádom :D)
2015. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) A zabkására kíváncsi leszek, mert még sosem ettem xd
2015. jún. 14. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!