Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek almatlanság esetén,...

Mit tegyek almatlanság esetén, ha már rosszul vagyok a fáradtságtól és mégse megy?

Figyelt kérdés

Mkndig is rosszalvó voltam, konnyen frlebredek zajokra, maskor meg beszélek/kiabálok álmomban, iszonyú sokat forgolódom és éjszaka is felkelek mindig a forgolódásomra. Reggel aztán kivétrl nélkül olyan vagyok mint akitösshevertek, aztan ledaráltak. Egész nap álmos vagyok de nem tudok aludni. Rádásul sokszor előfordul(mint pl most is) hogy egyszrrűen képtelen vagyok aludni, még felületes szinten is. Most legutóbb is kerek 45 órá töltöttem éberen (és előtte is csak 5-6 órát aludzam) keptelen voltam elaludni pedig mar rosszul voltam a fáradtságtól. Úgyhogy egesz nap talpon voltan, tanultam, főztem, du. Elmentem dlsetalni egy nagyot,este értem haza, 3 órát töltöttem a parkban, majd lefekvés előtt még olvastam, de semmi... csak az hogy hulla fáradt vafyok de az alvas nem megy

Megittam eny nyugtató-alvást segítő teát, majpróbálkoztam a relaxàciós szöveggel de semmi. Viszont olyan iszonyú szinten kivoltam már a fáradtságtól, hogy úgy láttam mintha minden hullámzana. Nekiálltam bőgni mérgemben, fél óráig csak sírtam. És még így se mrnt.. visszafeküdtem az ágyba és nem tudom mkkor

-mert még forgolódtam- sikerült elaludni. Reggel meg jó korán felkelni.

Én ettől már teljesen kivagyok, borzasztó ez a folytonos álmatlanság, tanulni se tudok így, mit tehetnék még???? :(( (meleg mézes tejecske gyogytea nem segít, levendulapárnácskát is próbaltam)


2015. jún. 12. 10:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Energiaitalokat cukros üdìtőket nem fogyasztok, egeszsegesen étkezen (sok gyümoölcs zöldség sok víz ytb
2015. jún. 12. 10:28
 2/3 anonim ***** válasza:
meditálás segít ellazulni.
2015. jún. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elaxációt próbáltam, gondolom az kb ugyaaz.
2015. jún. 12. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!