Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van már 2-3 hónapja...

Mitől van már 2-3 hónapja nehézlégzésem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Doktornő szerint érettségi miatti stressztől is lehet,na de már igazából nincs okom aggódni,és nem múlik el mégsem.:( Futni sem tudok (pedig 3 éve rendszeresen szoktam) mert egyszerűen 3 perc és nem kapok levegőt normálisan,de ébredés után,napközben is van,néha elmúlik...Tüdőröntgen nem mutatott ki semmit,vasam kicsit alacsony de azt mondta ennyi eltérés még nem szokott ált.ilyet okozni...(meg most szedek is)

Valakinek tapasztalat? Most tüdőgondozóba kaptam beutalót,hátha valami asztmaszerűség..(sosem volt ilyen ezelőtt)

Mi lehet a bajom?:( Nem hiszem hogy a stressz...



2015. jún. 16. 09:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom,azt elfelejtettem odaírni.
2015. jún. 16. 09:10
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Lehet ez kezdődő COPD is! A tüdőgondozóban majd kivizsgálják, nyugodj meg!
2015. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Kardiológiai kivizsgálás sem árt majd.
2015. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok...Ha tüdőgondozóban nem találnak problémát akkor kardiológia a következő:(
2015. jún. 17. 12:26
 5/5 A kérdező kommentje:

Utána néztem ennek a COPD-nek,hát mit ne mondjak eléggé beparáztam:(

Bár köhögni nem nagyon szoktam,meg a kilégzés nem nehéz..Túl leszek a szóbeliken aztán elmegyek a tüdőgondozóba:/

2015. jún. 17. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!