Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

12/f


Szeretek szerelni (villany) , romániában van a nagymamám ahova mindent évbe elmegyünk 3-6. Mikor reggel van mindig azon gondolkodok meg kérek tanácsokat szakértőktől hogy hol lesz a led szalag vagy aurdinos ház automatizálás szökőkút építés fűvesítés van amiket már meg is vettem pl. füveket (4-5eFt) tápegységet (7000ft) stb...(értek mindenhez) mire este lesz már nem akarok csinálni semmit mert félek hogy begyullad nem is akarok haza menni (nagymamához) s elkezdek gondolkodni máson hogy nem nem veszek inkább veszek egy hangtechnikai eszközöket vagy quadcoptert (drón) ha reggel lesz folytatódik tovább. Volt mikor úgy éreztem hogy meg akarok halni miért éljek??? Nagyon félek a fogorvostól is.


2015. jún. 20. 09:53
 1/1 süt ***** válasza:

ezt pontosan úgy hívják hogy elmebetegség. megalomániásan ragaszkodsz ahhoz a téveszméhez hogy "te mindenhez értesz"

De ez csak addig folytatódik míg rájössz hogy ez nem így van....

Ha mégis, kérlek vázold fel nekem az általános relativitás elméletet,

írd le miként születnek kvarkok,

és mond el mi az az idő dilatáció a kvantummechanikában ... !

guglizni nem ér !


egy hangcuccot, egy festést, vagy egy led szalagot még a halott nagyanyám is felrak neked 3 perc alatt kézenállva 3 kgos bokasúllyal, VÍZ ALATT !!!


jah, és inkább "füvet" vegyél, és ne "füvet"

egy kis szedálás nem árt senkinek !

2015. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!