Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék a folytonos...

Mit tehetnék a folytonos dilemma, és a folytonos szorongás ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem is tudom, hol kezdjem..... 24 éves srác vagyok, sokat aggodalmaskodom, nincs talán, olyan perc amikor ne lenne valami aggodalmam. Ha a munkából szabadságra küldenek, azt sem tudom élvezni, majdnem minden percben azt nézem, hogy még mennyi van hátra belőle. El megyek 1 hét szabira, ami abbol áll, hogy azon aggodalmaskodom, hogyan kellene jól eltölteni, folyton nézem az órát, hogy már megint el telt ennyi meg ennyi idő..... barátaim nincsennek, így az egész még félelmetesebb, évek óta úgy telnek el a szabiaim, hogy mondhatni azzal töltöm el, hogy eldöntsem mit csinálok, de nem jutok egyről a kettőre, majd vége lesz és az egész még nagyobb aggodalmaskodásba megy át, hogy elpazaroltam. Barátok hiján, senki sem foglalkozik velem, sokat feszengek e miatt is. Sajnos sokat próbálkoztam barátok szerzésével, de valahol mindig megbukik az egész. A következő dolog a dilemma, most is olyan munkát végzek, amit nem igazán szeretek, sőt azt sem tudom miért csinálom, mondhatni nem szeretem.... már fiatalabbon elkezdődött ez az egész döntésképtelenség, nem tudom mit akarok, úgy érzem minden érdekel egy kicsit de semmiben sem vagyok biztos, azt kívánom sokszor, hogy bár ne létezne egy ilyen semmirekellő, mint én, egyszerűen nem tudok dönteni, a lekisebb dolgokban való döntésben is addig agyalok, még semmit sem választok, vagy ha választok is megbánom. Egyszerűen úgy érzem fél ember vagyok. Bár látnám, hogy mi az amit akarok csinálni. Ez a két dolog borzalmas párosítás. Lassan 6 éve élek ebben a folytonos örlődésben, remélem valaki tud jó tanáccsal szolgálni. Előre is köszönöm.
2015. júl. 7. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia ! Minél előbb de tényleg barátokat kéne találnod azok boldogítják meg az életedet , és adnak értelmet neki detto ez van a barátnővel is , vagy csak valami társasággal "könyvklub" pl. A túl sok döntés között egyszerűen de megfontoltan kell döntened és nem agyalni rajta ezt meg kell tanulnod. A munka az ha tetszik ha nem sajnos Mo.-n nehéz találni ennek is örülni kell sajnos. Sok sikert !
2015. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!