Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S. Eléggé kétségbe...

S. O. S. Eléggé kétségbe vagyok esve. Mi ez a folytonos szorongás? Milyen vénynélküli nyugtatót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Néhány hete..nem úgy mennek a dolgaim ahogy kéne. Kiderült, hogy beteg vagyok, a munkahelyemről ki akarnak rúgni, az egyetem (levelezős) nem megy. Folyton olyan rossz érzésem van...mindezek ellenére is ok nélkül. Pedig nem vagyok ideges, de úgy érzem szorongok. Nem szívesen megyek már sehova. :( Nem akarok látni senkit. És hatalmas megerőltetés eljutni-hazajutni a m.helyemről. Rosszul vagyok a buszon, az uton...mindenhol. :(


Esetleg vmi nyugtatót ami recept nélküli tudtok javasolni?

Nagyon félek, hogy kárt okozok magamnak. És széthullik körülöttem minden. :(


2014. jan. 23. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A Valeriana elég jó szorongáscsökkentő,nyugtató. Próbáld meg,de ha 2-3 héten belül nem érzel semmi javulást,inkább menj el orvoshoz,mert az idő előrehaladtával csak súlyosbodik a baj és annál nehezebb lesz kezelni,túl lenni rajta.
2014. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz. Ad rendes nyugtatót. Ha hat a bajodra, szerencséd van. Ha nem elküld kivizsgálásra. Tudod nem muszáj szenvedni
2014. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom! Nemrég estem át egy kivizsgáláson... sztem abból a problémákból alakult ez ki nálam. :(

Csak sajna már nem nagyon tudom kezelni.

2014. jan. 24. 08:19
 4/5 Vadkorte81 ***** válasza:
Ha annyira nagy a gaz,mindegy hogy milyen parton allsz a temaban,szerezz fuvet.Ha nem birod elszivni,rakj vajat egy edenybe morzsold bele a cuccot,tegy a gazra egy nagyedenyt vizzel,es amikor mar felforrt a viz,rakd bele a fuves vajat.Kevergetsd 20 percig es csinalj a vajbol barmilyen sutit...piskota etc.Ne vedd rosszalloan csak egy otlet.De az tuti hogy elmulik minden szorongasod,es ha egyszer mar kimozditottad magad ebbol az allapotbol konnyebb lesz kilabalnod belole...
2014. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a tuti receptet.:D :D

nem hinném, hogy élni fogok vele, de értékelem az igyekezetet.

2014. febr. 28. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!