Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen fogyás, mitől?

Hirtelen fogyás, mitől?

Figyelt kérdés
Normálisan eszem, nem is voltam beteg mostanában. Stressz..... minimális mint egy normális embernek. Jó munkahely , szerető család, párommal nagyon jól elvagyunk. Emetofóbiám van kb. egy éve, de mára már "megtanultam" vele élni. Igaz nem eszek annyit és össze vissza, de legalább már nem stresszelek miatta annyit. Tavaly nyáron voltam 69kg. , amikor erősebb volt a fóbia télen, le is dobtam 10kg-t. Eddig tartottam az 59-et. 2 napja mértem magam 58,5 , ma megint , ma már csak 57,3. Igaz ma nem ettem semmit, mert lehet bekaptam valami bacit, haza is jöttem melóból, mert rosszul voltam. Mi lehet? Az hogy nyár van? Talán a fóbia tudat alatt? Egyébként a félelmet félre téve egészségesnek érzem magam. Sokat ég a gyomrom, de az szerintem a cigitől. Nem tudom mitől lehet ez , hogy két napja még 58,5 voltam most meg 57,3. Tudom nem vagytok dokik , meg menjek, nézessem meg magam, de hátha valakinek van egy tippje

2015. júl. 12. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
1-2 kiló általában fel-le szaladgál, legalábbis nálam biztos.
2015. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy napon belül simán ingadozik 2 kg-t a súlyom, egy héten belül már hármat is. Nem kell aggódnod.
2015. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy ez egyrészt a beleidben levő táplálék mennyiségétől meg az aktuális hidratáltsági állapotodtól függ, ha kicsit ki vagy száradva, az mindjárt 1-2 kg mínusz.
2015. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most beszéltem kersztanyámmal, ő mondta , hogy mivel nyár van , kevesebbet is eszem , plusz felszolgáló vagyok 3 hete (eddig pultos voltam) az is közrejátszik.
2015. júl. 12. 16:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Bár fura mert egy órája mértem magam , akkor voltam 57,3, most me elmentem wc-re, de nagyon keveset alkottam ,( mivel nincs semmi a beleimben, mert a mai rosszullét miatt nem ettem ), most meg megmértem magam és 56,7 kg. vagyok.
2015. júl. 12. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!