Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A jobb fülemmel nem úgy...

A jobb fülemmel nem úgy hallok ahogy kéne?

Figyelt kérdés

A jobb fülem már 1 hete dugul meg esténként nyomja valami mintha mennék lefele a helyről és noymja a nyomás, de valamelyik nap annyira hogy aludni se tudok.

Most kipróbáltam hogy orrom befogtam levegőt fújtam, így kitisztult egy fél percre, zenéknél is ugy hallom ahogy kéne.

Most kiróbáltam megint max hangerőn és szinte semmit nem hallok meg a hangzás se olyan. Beteg leszek vagy vagyok, vagy lehet hogy van valami a fülemmel??


2010. márc. 5. 15:38
 1/4 anonim válasza:
Menj el orvoshoz..
2010. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orr fül gégészetre látogass el.Nagyon sok ember pl. azért nem hall rendesen,mert fülzsírdugó torlaszolja el a hallójáratot,és fizikailag a hangok nem tudnak bejutni normálisan.Ez egy nagyon nagyon gyakori ok.A megoldása roppant egyszerű,ezt a zsírt kiszedik valamelyik módszerrel,vagy kiszívják,vagy pálcikával szedik,vagy pedig kimossák.Ez utóbbit én imádom,csikizi a fület és naaaaagyon kellemes(amennyiben nincsen gyulladásban a hallójárat,mert akkor fájdalmas bizony-tapasztalatból írom)

Mosás után zongorázható a különbség:-))

Ha más a gond,természetesen mást csinálnak,de mindenképpen menj el orvoshoz!Ne maradj bizonytalanságban,hogy mi lehet a füleddel.

És ne piszkáld fültisztító pálcikával,azzal akár még beljebb is nyomhatod a fülzsírt(hangsúlyozom,csak ha erről van szó).Plussz a pálcikával még meg is sértheted a dobhártyát/hallójáratot.

2010. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ezen a mosáson mindig elgondolkodtam, nem ugyanolyan mintha pl én mosnám meg zuhany rózsával?
2010. márc. 5. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mondanám hogy ugyanaz,mert az tényleg a dobhártyáig kiszed mindent ami felesleges lerakódás a fülben,és egy egészséges,nem gyulladt fülnek nagyon jól esik-illetve neked-amikor mossák!Legalábbis én imádom!!!És én inkább bízom egy orvosban-vagy abban a mosóemberben-aki csinálja azt.Te a zuhanyrózsával csinálhatod,de nem szabad erős sugárral,megsértheted a dobhártyát.Bízd ezt a szakemberre!
2010. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!