Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folytonos rosszul let valami...

Skyyy997 kérdése:

Folytonos rosszul let valami otlet? Nagyon szeretnem ha segitenetek lassan 2 eve talan annyi nincs de nemis ez a lenyeg folytonos rosszul let kornyekez volt mar hogy hanytam nem egyszer bovebben lent.

Figyelt kérdés
az a fo problemam hogy ha elkezdek beszelni egy lannyal aki tetszik es akarnák is tole valamit akkor elkepesztoen rosszul leszek es ez nagyon kellemetlen nekem de ha olyan lannyal beszelek akitol semmit sem akarok csak barat akkor semmi bajom felek hogy valami pzsiches probléma de nemtudom biztosan kerlek irjatok valaszt hatha tudnatok segiteni mondjatok tippeket hogyan gyozzem le a rosszul letet nagyon nagyon koszonok minden valaszt es ha tudjatok mi lehet az akkor valaszolnatok? mindent koszonok:) 18/f
2015. júl. 28. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ez tényleg pszichés problémának tűnik, nagyon bestresszelsz, ha olyan lánnyal kell beszélned, aki tetszik. Ahogy leírod, olyasminek hangzik, mint egy pánikroham. Mondanám az orvost, az valószínűleg valami szorongáscsökkentőt adna, esetleg elküld pszichoterápiára. De inkább azt mondom, próbálj ki először természetesebb stresszcsökkentő módszereket. Magnéziumszinted, B-vitaminszinted rendben van? Ezek jót tesznek az idegeknek. egy citromfű tea kúra is használhat valamennyire, relaxáció stb. Esetleg azt tudod, hogy alakult ki nálad ez? Esetleg valami rossz élmény áll a hátterében?
2015. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azis lehet hogy van valami hattere igen a vitamin szintem rendben van szerintem mindenkepp kiprobalom koszi az otleteket :) nagyon orulnek ha rendbe jonne ez az egesz mert mar megtudok orulni hogy nemtudok egy lannyal sem beszelni mar lassan aztsem tudom mirol beszeljek veluk mert nemtudom mar hogy mit irjak/mondjak nekik mert egyszeruen ha veluk beszelek csak porog az agyam :/
2015. júl. 29. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!