Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyelvzsibbadás oregánótól...

Nyelvzsibbadás oregánótól vagy bazsalikomtól lehetséges?

Figyelt kérdés
Vasárnap délutántól kezdtem el érezni egy enyhe, bal oldali nyelvzsibbadást. Nem tulajdonítottam neki nagy szerepet igazából, kb 1órán át tartott és elmúlt. Majd másnap szintén előjött és hol erősebben hol gyengébben. Itt már eléggé elkezdett idegesíteni, hogy mitől lehet. Nyilván az ember ilyenkor a legrosszabbra gondol.Olvasgattam a neten és láttam, hogy bizonyos fűszerektől akár 1-2hétig is lehetséges nyelvzsibbadás. Aztán eszembejutott, hogy a párom szombat este igencsak fűszeres vacsorát főzött melyben oregánó és bazsalikom is volt.. Aztán ha ez nem elég tegnap én szintén fűszeres ebédet készítettem melybe raktam oreganot és bazsalikomot. Hozzáteszm, hogy eddig itthon abszolút nem használtam ezt a 2 fűszert, most vettem a napokban. Ma is jelentkezett ez a zsibbadás. Lehetséges, hogy a fűszerektől? Volt már valakinek hasonló tapasztalata?
2015. júl. 28. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik fűszertől se lehetséges agytrombózistól annál inkább! Irány az orvos
2015. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére elmúlt magától. És amúgy is voltam fél évbe koponya MR-en, mert már egyszer sikeresen félre diagnosztizáltak egy koponya röntgen alkalmával. Szóval erre igazából nem is gondoltam.
2015. júl. 31. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:
agyvérzés bármikor bárkinél kialakulhat kedves kérdező! Akár egy nap alatt is :/
2015. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!