Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős szédülés alacsony vérnyom...

Erős szédülés alacsony vérnyomás magas pulzus. Szerintetek mitől?

Figyelt kérdés
Èbredés után még az ágyba szédülni kezdtem azota se múlik sipol a fülem bizsereg a szivem tájèkán elég stresszes az èletem igy lehet hogy csak kimerültem? 25l
2015. aug. 2. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire alacsony a vérnyomás? És mennyire magas a pulzus. Ha 90/60 körüli és a pulzus 90-100 körüli, az lehet az edzetlenség jele is, mozogni kellene rendszeresen valamit. Persze lehet kimerültségtől is, pajzsmirigy problémáktól, szívproblémáktól is.
2015. aug. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyem kb.1éve nézték akkor jó volt.Igen mondták hogy sportoljak de 100feletti pulzussal nem igazàn merek sportolni.
2015. aug. 2. 08:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kemény sporttal kell kezdeni, de gyorsgyaloglás, fekvőtámasz, kis súlyzós edzés, labdajátékok nyugodtan mehet. Ne úgy, hogy kifulladj persze, de itt erőteljes mozgáshiány lehet. Ha stressz miatt van, akkor pedig próbálj eleget aludni, ha kevés kenyérfélét eszel, akkor lehet B vitamin hiány is.
2015. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezekből mind rám illik most is a vérnyomásom 90/53 pulzus 107. V.-mit dèlután elkezdek itthon sportolni.Mert ez igy nem mehet mivel még else tudtam indulni dolgozni.
2015. aug. 3. 09:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nagyon fontos, igyál sok vizet, nagyon sokat. Így hígabb lesz a vér, jobban tud áramlani, megemeli a vérnyomást. Reggelire sósat egyél (pirosarany, szardella paszta, sózott sajtos kenyér) és semmiképp ne müzlit meg ilyen édes dolgokat. Ezeket saját tapasztalatból írtam, fiatalon én is rengeteget szenvedtem az alacsony vérnyomástól, mire rájöttem mivel tudok javítani a helyzetemen.
2015. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi megfogadom a tanàcsaid inni sokat iszok de reggelizni nem szoktam.De mikor oda kerül akkor édespékárút eszem.
2015. aug. 3. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!