Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Történt már veled ájulás vagy...

Történt már veled ájulás vagy hasonló rosszullét?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok, fiatal nők tapasztalatai érdekelnek. Állítólag a mi köreinkben gyakrabban fordul elő ilyesmi. Mennyire általános, hogy időnként ilyenek történnek az emberrel?

17L



2015. jún. 24. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem már nagyon sokszor előfordult, nyaranta többször. Nem bírom a nagy meleget, a hosszú álldogálást. Évnyitókon, évzárókon is szinte kivétel nélkül összeestem eddig.
2015. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Életemben kétszer történt meg. Az egyikre nem emlékszem pontosan, a másikban nagy tömeg és levegőtlenség miatt, bizonyára fáradt is voltam. Elájulni nem tudok (illetve bizonyos vegyi anyagok hatására nyilván menne, de normál körülmények között nem, rossz levegőben sem), de kicsúszott alólam a lábam és sötétséget láttam pár percig.

Amúgy a családunkban nem jellemző az ilyen, s amúgysem tartom normális dolognak, hogy gyakran ez történjen valakivel. Persze vannak érzékenyebb egyedek. Én a levegőminőségre vagyok érzékeny nagyon.

2015. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!