Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ideges, zavart vagyok. Mit...

Ideges, zavart vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szeretnék tanácsot kérni: nagyjából 1-2 éve nagyot romlott mentális egészségem - ha lehet így mondani -, teljesen magamba fordultam, gyakran vagyok depressziós, iskolában gyakran idegesen és zavartan viselkedek. Ebből kifolyólag kimondottan szerencsétlennek tűnhetek sokak szemében, pedig otthon pl. teljesen máshogy viselkedek.


Bánatomban elkezdtem inni (csak módjával, hogy feltudjak oldódni, SOSEM viszem túlzásba), és ez néha-néha jót is tesz, mivel ideig-óráig jobban érzem magam és könnyebbnek tűnnek a mindennapok... mégis úgy hiszem, ez nem lehet hosszútávon megoldás.


Mit gondoltok, mit csináljak? Antidepresszánsok, stresszoldók? Vagy egyéb helyen kell keresnek a megoldást? Azt nem nagyon tudom mire vélni, hogy beszélgessek többet a barátaimmal, mert nagyon kevés barátom van, az iskolában is 1-2 emberkével szoktam beszélgetni.


22F


2010. márc. 8. 22:36
 1/3 anonim válasza:
100%
Béres Magne B6-ját próbáld ki. Napi egy kapszula. Az én rongyos idegeimmel csodát tett! :)
2010. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, az is jó, és még megpróbálhatod a VALERIANA DRAZSÉT, DM ben Rossmannban kapható
2010. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
... vagy a sedatvíp pc-t
2010. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!