Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasmenés, mit csináljak?

Hasmenés, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Épp indultam volna a suliba de rám jött a hasmenés, anyukámat nem tudom elérni, nincs mobilja és a munkahelyi telefonszámát sem tudom, és félek ha hazajön rossz vége lesz hogy nem tudtam elmenni a suliba, a hasam még most is görcsöl és hányingerem van, a múlt héten voltam orvosnál hasmenés miatt és kellemetlen hogy megint rám jött a dolog. Mi tévő legyek, suliba nem merek elindulni emiatt.
2010. márc. 9. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én sem indulnék el!Anyukád meg fogja érteni.Smecta jó a hasmenésre,de hosszabb távon ki kellene deríteni az okát!
2010. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maradj otthon és délután vagy holnap reggel menj el orvoshoz!Az én gyerekeim is vissza estek ebbe a vírusba,a 13 éves fiam második hete itthon van!Egyél kekszet és igyál teát addig is!Anyukád megfogja érteni hogy hasmenéssel nem lehet elindulni sehová!:)
2010. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maradj otthon, és ha nagyon rosszul lennél biztosan van szomszéd, akinek szólhatol. Én nem tudom milyen vírusok vannak mostanában, de hogy szenved tőle az ember mint a kutya az biztos. JObbulást. Holnap pedig vissza az orvoshoz.
2010. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Anyukám az a típus aki lázasan is elküld suliba, volt hogy az orvos kiírt pár napra és még így is kötelezett anyu hogy menjek suliba, félek most se lesz másképp :(

Köszönöm a válaszokat, múlthétről maradt még normaflore nem vettem észre hogy hatásos lenne

2010. márc. 9. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!