Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valami betegségem? Fontos!

Van valami betegségem? Fontos!

Figyelt kérdés
Lehet kicsit fura lesz....A helyzet az, hogy én visszahúzódóbb, csendes típus vagyok. Ha többen figyelnek, akkor furán viselkedek, figyelek arra hogy hogyan megyek, vagy hogyan állok! Annyira túlizgulok mindent, hogy néha nagyon béna vagyok...Néha már attól is félek, hogy 'gyogyósnak' néznek a viselkedésem miatt.

2015. aug. 14. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
aha agybeteg!
2015. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem,nem hiszem.

Talán van egy kicsi tömegiszonyod, viszont ez elhanyagolható.

2015. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért van mert mindenkinek meg akarsz felelni. ez nem agybetegség. Meg kell tanulnod hogy legyél önmagad. Ne izgulj mert az nem árt hanem használ ,nem fog összedőlni a világ. Ne okold magad, ha véletlenül pl.leejtesz valamit, az véletlen volt nem bénaság. Szóval neked nem testi problémád van hanem lelki. Nem tudod elfogadni önmagad. ha tanácsolhatok valamit akkor keress fel egy pszihológust. Vagy ha nem hiszel ezekben a tanácsadókban akkor beszélj a szüleiddel. ők biztos megértenek.
2015. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A betegség neve: szorongás
2015. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez bárkinél előfordul. Szerintem megfelelési kényszer, szorongás vagy csak simáj introvertált vagy
2019. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!