Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Forduljak orvoshoz kis hasfájá...

Forduljak orvoshoz kis hasfájással?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve hirtelen lecsökkent az étvágyam és sokat megy a hasam. 2 hete fájdogál a jobb alhasam folyamatosan, de nem egész nap erősen. Nagyon fáradékony, fáradt vagyok, erőm semmi.


Utálok orvoshoz járni, szerintetek most már illene elmenni?


2015. aug. 15. 12:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ma megint semmi étvágyam, a kaja gondolatától is émelygek, és ment már 4x a hasam. És ma jobban fáj a hasam.
2015. aug. 15. 12:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, célszerű lenne lehet hogy valami fertőzésed van vagy komolyabb..de egy jó tanács: ne próbáld meg diagnosztizálni magad az interneten :)
2015. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 hónapja kaptam antibiotikumot, hátha fertőzés, de nem változott semmi. Vagyis annyi, hogy most már fáj a hasam. :D
2015. aug. 15. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kérnék egy teljes vérképet,kivizsgálást és ha semmi de semmi abnormális nincs, gondolnék a stresszre..nem történt mostanában valami komolyabb dolog?
2015. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha stresszelek többet megy a hasam, de ilyen nincs gyakran. Stressz nélkül is volt, hogy napi 10x volt hasmenésem. Ezután mentem el és kaptam gyógyszert.
2015. aug. 15. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen intoleranciád is lehet..de a legtisztább tényleg az orvos lenne :)
2015. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!