Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akik sokat ülnek vannak akik...

Akik sokat ülnek vannak akik kompressziós vagy hasonló harisnyát hordanak?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy tapasztalt e valaki ilyet, hogy a szoros harisnya jót tesz az üléskor a lábnak, én azt érzem, hogy jobb a lábamnak.
2015. aug. 21. 15:35
 1/5 anonim válasza:

igen, de amíg nincs probléma, nem szabad erős kompresszióst, csak megelőzőt. Nekem a Bellinda gumis harisnyája jó volt, nem is vagyok visszeres, pedig egy pár babát kihordtam. Előtte 8 évig irodában dolgoztam.

Általában minden széles dobozos Bellinda olyan, én azt néztem, hogy a hátulján mutatta a lábszáron a nyilakat. Remélem érthető.

2015. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
előző vagyok, azért is használtam, mert családi hajlam van a visszerességre.
2015. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2015. aug. 26. 19:22
 4/5 anonim válasza:
első válaszoló vagyok, ami még nagyon jó volt, heti 2x7 km futás. Ha van rá lehetőséged, ne hagyd ki! Ezt nem tudom leírni, hogy mennyire jó, lábnak és az egész szervezetnek! Nem vettem erre edzőcipőt, egy kívül-belül bőr (közte volt valami vékony szivacsféleség), hajlékony talpú cipő, de nagyon jó volt (használtan vettem, így bőven megérte). Tornáztam is, de nem rendszeresen, és egyszerre kb. 10 percet. Most a kismamatornát csinálom, szerintem ez is nagyon jó. Ha érdekel, priviben elküldöm.
2015. aug. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy a passzos lycra leggings nadrágok is jók, serkentik a vérkeringést, mert enyhén szoros, nadrág alatt is hordható.
2015. dec. 7. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!