Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szeretném kezelni a depresszió...

Szeretném kezelni a depressziót mert állandóan fáradt vagyok rossz a kedven nagyon stb. ha elmegyek egy pszichológushoz hogyan fog kigyógyítani belőle?

Figyelt kérdés

2015. szept. 3. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A pszichológus csak terápiával,beszélgetéssel tud kezelni.

Pszichiáterek írhatnak fel gyógyszereket is.Nekik van orvosi végzettségük.

Tehát ha úgy érzed,hogy nagy a baj akkor inkább azt keress fel.

2015. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Emiatt is ismételnem kétszer évet, nagyon rossz :( mert én nem tudok semmire odakoncentrálni/figyelni, minden kis apróság annyira kimerít...
2015. szept. 3. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az sztk-s pszichológusok eléggé félvállról veszik a dolgokat, nem is tudnak annyiszor fogadni ahányszor kéne, a magán pszichológus meg szörnyen drága.

Persze menj el, fontos hogy kapj segítséget, de legnagyobb részben te tudsz tenni ellene. Próbálj meg motiváló könyveket olvasni, vannak youtube-on is hangoskönyvek, kicsit próbálj meg változtatni az életmódodon. Én pánikbeteg, depressziós és hipochonder vagyok, én is sokáig jártam orvoshoz, ami önmagában lényegi változást nem hozott az életemben. Azóta változott a helyzet, amióta tudatosan irányítom a gondolataim, és keresem a lélekemelő dolgokat. Ha pl. érzem, hogy kezdek szorongani, kiscicás videókat nézek.

2015. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!