Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Annyira fáradt vagyok, hogy...

Annyira fáradt vagyok, hogy szédülök, de nem tudok pihenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit csináljak. Négy hete álmatlanságban szenvedek. Lefekszem időben, de hajnalig csak forgok, reggel meg azt se tudom, hol vagyok. 3-4 órákat alszom, azt is sok részletben, és már nem bírom. Három gyereket látok el egyedül, de érzem, hogy nem sokáig megy ez így. Már nem tudok koncentrálni. Hogyan tudnék lazítani, hogy este elaludjak?
2015. szept. 4. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az angolok ilyenkor a night cap-et vetik be, vagyis isznak egy pohárkával elalvás előtt.


De inkább egy enyhe altatót ajánlok, először a recept nélkül is kapható gyógynövényesekkel próbálkozz.

2015. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azonnali kezelésnek tényleg jó egy pohárka ital. Nekem jobban hat egy sör, mint a gyógynövényes altatók, amiket kiröhög a szervezetem és ugyanúgy forgolódom tőlük.


Hosszútávon a magnézium és a testmozgás segíthet. Nekem ebből a magnézium szedése tényleg bevált, a mozgás nem (nagyon sokat kellene mondjuk futni ahhoz, hogy utána elaludjak tőle). De lehet, hogy neked meg az segít. Próbáld ki őket!

2015. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Magnéziumot szedek, napi rendszerességgel sportolok is, ezért nem értem, mégis miért nem alszom. Megpróbálom akkor első körben a sört. Van is itthon egy 3 decis üveg, bár ki nem állhatom, de benyakalom, hátha segít. Borom is van, de azt is utálom. :)
2015. szept. 4. 19:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítő privát üzeneteket is!
2015. szept. 5. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!