Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy pár hónapja nagyon fáradék...

Egy pár hónapja nagyon fáradékony lettem, pedig nem hajtottam magam túl és eleget alszom. Kivizsgáltassam magam? Ilyen "tünetekkel" foglalkozik majd az orvos?

Figyelt kérdés

Sötét karika van a szemem alatt, elég sötét pedig eleget alszom (7-8 óra mindig megvan ) és vízből is megiszok egy nap kb 2,5litert. Szóval nem tudom mitől jött a karika.

Rossz a hangulatom, álmos vagyok és fáradt. Nem tudom magam rávenni olyan dolgokra amiket szívesen meg is csinálnék mert fizikailag gyengének érzem magam.

Egy általános kivizsgáláson kiderülhet, hogy van-e valami bajom?


2015. szept. 14. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsen olyan, hogy általános kivizsgálás. Mondd el a dokinak, mi a panaszod, és akkor ő eldönti, hogy kell e menned holnap iskolába, vagy dolgozni?
2015. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el orvoshoz és kérj teljes vérvizsgálatot. A fent leírt tünetek például utalhatnak vérszegénységre(vashiány).
2015. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 7-8 óra nem elég, úgy látszik. És persze a minősége sem mindegy. A víztől meg ne várjunk csodát, az erőnlétben huszadrangú tényező. Sokkal fontosabbak ilyen szempontból a kaja, a vitaminok, a sport, a stressz stb.
2015. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Dolgozom. Ez miatt nem hagyok ki napot, mert ettől még el tudom látni a feladataimat. Meg tudom oldani így is az orvoshoz eljutást :)

Tudom, hogy szó szerint nincs olyan,hogy általános kivizsgálás csak összegeztem a vérvételt és az egyéb vizsgálatokat. :)

A víz mennyiségét azért írtam, mert a sötét karikák kevés folyadék bevitelekor is jelentkezhetnek.

Köszönöm a válaszokat, mindenképp elmegyek orvoshoz.

2015. szept. 15. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!