Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy vehetném rá magam, hogy...

Hogy vehetném rá magam, hogy fáradtan is bemenjek az egyetemre?

Figyelt kérdés

Sokszor rosszul alszom. Ilyenkor nagyon fáradtan ébredek, szinte már depressziós vagyok. Ugyan tudom, hogy ettől függetlenül be kéne mennem a reggeli órárákra is, mégsem tudom rávenni magam.


Reggeli kávé, pohár víz, stb. nem sokat segít. Akaraterőm ilyenkor közel 0.



2015. szept. 15. 11:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Arra egyébként már régóta figyelek, hogy kialakítsak egy "bed time routin-t". Valamennyit már talán segített is, de nem mindig sikerül jól. Előfordul továbbra is több órát forgolodok, ha valami miatt mondjuk izgatott vagyok.
2015. szept. 15. 11:08
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem szimplán nincs felelősségérzeted és lusta vagy.Nem muszáj mindenkinek egyetemre járnia mehetsz dolgozni is de ott még rosszabb világ vár rád. Sokszor nekem sincs kedvem én sem szeretem minden kurzusomat de ez a kötelességem, amit ráadásul én választottam magamnak és kell,hogy elérjem a céljaimat. Azt tisztázd magadban, hogy te jó úton jársz-e és tényleg ez az amit szeretnél-e,mert ha igen akkor szedd össze magad és igenis vedd rá magadat vagy ettől búcsúzz el és keress más célt magadnak.
2015. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van. Lustaságom ellen küzdök is, mert egyébként tudom, hogy azt tanulom, amivel foglalkozni akarok.
2015. szept. 15. 11:47
 4/4 anonim válasza:

Szerintem azon kívül, hogy erőt veszel magadon nem sok mindent lehet csinálni. Én is sokszor éjszaka felébredek, forgolódok, kialvatlan vagyok. Viszont nem tehetem meg, hogy jaj fáradt vagyok, inkább nem megyek dolgozni. (sejthető, hogy rövid úton ajtón kívül találnám magam).


Szóval jobbat nem tudok rá mondani, mint hogy erőltesd meg magad és kelj fel időben.

2015. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!