Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az hogy egy felnőtt...

Mitől van az hogy egy felnőtt állandóan rosszat álmodik?

Figyelt kérdés
Gyerekként, és tiniként, amíg otthon laktam, sokszor keltem arra, hogy anyukám rázogat, vagy kiabál rám, hogy keljek fel, mert szerinte rosszat álmodok. Volt hogy csak beszéltem álmomban, de azt mondta, volt hogy felültem, és nyitott szemmel beszéltem vagy kiabáltam, és nem voltam magamnál. Ahogy elkezdtem külön élni, mintha megszűnt volna a gond, de lehet hogy csak én nem tudtam róla, mert a párom, aki nemrég kezdett el éjszaka nálam maradni, ugyanezeket mondja, és ő is felkelt éjjel, hogy rosszat álmodok. Mi okozhatja ezt? Semmi olyan nagy feldolgozatlan trauma nincs az életemben, vagy túl nagy nyomás, semmi ilyesmi. Hogy lehet ezt megoldani?
2015. szept. 21. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Rendszeres légzőgyakorlatok végzésével.
2015. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!