Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bámul engem egy felnőtt...

Miért bámul engem egy felnőtt férfi állandóan? 15/lány

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja,kb.egy 40-éves férfi a buszon állandóan bámul.Olyan idegesítő,egyenesem állandóan bele a szemembe bámul folyamatosan.Már mindent csináltam,csúnyán ránéztem,behunytam a szemem,elfordultam és csak bámult tovább.Pedig velem volt anyám is.De mást nem is nézett csak engem.Ő a végállomáson száll le,én előtte eggyel.Szerintetek miért van ez? Mit tehetek ellene?

2013. jan. 30. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tetszel neki gondolom..Amíg csak néz addig nem sok mindent tudsz csinálni.Szóljál be neki maximum valamit.Ha majd ott száll le ahol te aztán elkezdd követni vagy ilyenek akkor szólni kell anyádéknak...
2013. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi.Igen félek is,mert mit akarhat egy férfi aki hozzám képest egy vénmajom.Lánya lehetnék.
2013. jan. 30. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

a buszon én is sok mindenkit néztem :DD nem biztos, hogy tetszel neki, lehet furcsán nézel ki (neki)


vannak emberek, akik vonzzák a tekintetet, anélkül, hogy vonzóak lennének

2013. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi az hogy furcsa?Ezt még senki nem mondta.Szerintem nem vagyok az.Nem vagyok én béna sem nyomorék.Sőt sokan mondták is hogy jól nézek ki.
2013. jan. 30. 20:08
 5/11 anonim ***** válasza:

én senkire nem mondtam, hogy csúnya, rád meg semmit, azt mondtam, hogy lehet


de látom nem akartad megérteni, hogy én az ő szemszögéből próbáltam látni


lehet van valami furcsa rajtad, lehet hogy a 6 milliárd ember közül csak ő látja furának, mondjuk a két szemed közötti távolságot, nem tudom


lényeg, hogy a privi oltogatást be lehet fejezni, nem kell visszavágni egy elmélet miatt

2013. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok kancsi.Normális arcvonásaim vannak,na mindegy hadjuk is.
2013. jan. 30. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:
:)
2013. jan. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"mondjuk a két szemed közötti távolságot"


nem tudom ez melyik univerzumban jelenti a szemtengelyferdülést, de mindegy, tényleg hagyjuk


kis olvasnivaló

[link]

2013. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
először még akartam normálisan válaszolni de aztán rájöttem hogy buta vagy boccs... elég furcsa vagy:D
2013. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Buta aki mondja.
2013. febr. 8. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!