Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok és mostanában...

13 hetes vagyok és mostanában nagyon rosszkedvű. Néha elkezdek sírni, amin nevetni lehet nem tudok. Pedig nagyon boldog vagyok hogy a pocaklakó egészséges. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ti ilyenkor mit csináltok? Nem akarok bőgni és szomorkodni a semmin. A hormonok a hibásak mi?
2009. ápr. 1. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan sírjál, most ez olyan időszak. Ennyi idősen én is mindig bőgtem, utánna meg azért mert 15 hetesen azt mondták kezdődő méhnyakrákom van. Innentől kezdve, éjszakánként felébredtem, és jól kibőgtem magam.

Most 11 hónapos a kisfiam, 6 hónapos volt amikor, már azt mondták, hogy mégsincs méhnyakrákom.

Örülj, hogy egészségesek vagytok, és boldog babavárást neked!

2009. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,a hormonok.Rajtam kb. a 4-ik hónapra ment át...én is nagyon rosszul éreztem magam tőle,meg persze a férjem is.Most a vége felé(33hét)néha megint elkap a sirhatnék,sokszor azt sem tudom min.
2009. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül. Sőt néha még a hányinger is elkap, és sok ételtől undorodom. Nem baj, mindent a babáért. :) Csak tök befordulok.
2009. ápr. 1. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!