Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A barátnőm mostanában rosszked...

A barátnőm mostanában rosszkedvű, pesszimista gondolkodása van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tisztázzuk én lány vagyok és az egyik legfontosabb emberről van szó az életemben. Mostanába nagyon rosszul érzi magát.. mindenbe a rosszat látja..ő aztmondja hogy szerinte depressziós de ez szerintem csak egy állapot tiniknél.. az anyukájának nem akarja megmondani.. segíteni szertnék neki, de nemtudom hogy tegyek.. valaki segítsen előre is köszönöm:)

2013. júl. 19. 21:46
 1/2 anonim válasza:
Jó lenne, ha elmondaná, hogy mitől érzi rosszul magát, mert amíg nem, addig ki tud segíteni? Miért nem őszinte veled, a legjobb barátjával? Általában szokott segíteni a napfény, társaság, mozgás, de ilyen állapotban noszogatni kell az embert, mert pont ezeket szokta kerülni.
2013. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséged:) sokat segítettél. már minden rendbe van.:):D
2013. aug. 2. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!